Op woensdag 15 mei vindt voor de negende keer het Process Safety (PS) congres plaats, in Dordrecht.

Negende editie Process Safety congres

07 mei 2024

Op woensdag 15 mei vindt voor de negende keer het Process Safety (PS) congres plaats, in Dordrecht. Dit event brengt technical safety specialisten en –managers van verschillende bedrijven - die opereren met behulp van processen met gevaarlijke chemicaliën - samen om te netwerken. De dialogen worden gevoed door presentaties van industriële specialisten. DEKRA is sponsor van het PS congres en zal met een booth vertegenwoordigd zijn. Wij hopen u op het netwerkforum van dit event te mogen ontmoeten. Op PScongres.nl kunt u zich online registreren.

Achtergrond PS congres

Procesveiligheid, het beheer van processen met gevaarlijke chemicaliën, heeft door de jaren heen steeds meer aandacht gekregen. Het doel van het PS congres is om de procesveiligheidscultuur te versterken door middel van netwerken en het delen van kennis. Gedurende het jaar zijn individuele bedrijven sterk intern gefocust, terwijl samen leren het proces versnelt. Om dit te doen, worden wereldklasse sprekers en interessante onderwerpen geselecteerd om ervaringen en lessen te delen.
Verder ondersteunt een netwerkforum de uitwisseling van kennis op individueel niveau. De procesveiligheidsconferentie is gericht op technische veiligheidsspecialisten, managers en inspecteurs die betrokken zijn bij bedrijven die te maken hebben met gevaarlijke chemische processen.

Programma

Het publiek van het event in Dordrecht bestaat met name uit: werknemers van bedrijven met risico's op grote ongevallen, leveranciers aan de procesindustrie, inspectiediensten en werknemers van universiteiten en kennisinstellingen. Er zullen diverse sprekers aan het woord komen. Het volledige dagprogramma ziet u hieronder.
Download de brochure van PS congres hier .